Klan Inferno - Azure x7 Celes

Forum klanu Inferno na serwerze Azure x7 Celes

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 01-04-2009 00:59:00

Sno0zeee

Heir

Zarejestrowany: 01-04-2009
Posty: 1
Punktów :   

Sno0zeee

Witam jakie macie wymagania od rekrutow itp. Pytajcie odpowiem na wszystkie pytania  I jakie sobie stawiacie Cele na Celes x7?

Zapodam wam jakies tam dane na poczatek 

Jestem Tomek  mam 20 lat jestem z Sosnowca  Moja przygoda z l2 zaczeła sie jakos na poczatku technikum czyli ok 4 lata temu. Grałem raczej 4fun 1vsAll jesli mozna to tak nazwac  O random klanach nie bede wspominał bo wiekszosc tych klanow ograniczała sie to wspolnej nazwy i cresta ... Moja jedyna przygoda z porzadnym klanem do ktorego zestalem wciagniety przez kolegow z reala to 0-700 Team ) bardzo mile wspominam te czasy zgranie/słownosc i uczciwosc prowadziły do tego ze z klanem wspołpracowało sie wysmienicie z owocnymi rezultatami.
tyle jako o mojej historii ;P

Mic posiadam TS posiadam. Gram w klanie CS 1.6 klan rozwija sie narazie posiadamy server(nie kanał) ts na 50 slotow. mysle ze członkowie klanu nie mieli by nic przeciwko temu zebys my sobie tam urzedowali (zakładam ze nie posiadacie servera)
ale mysle ze z czasem mozna by wychaczyc jakis wiekszy  www.maxiv.pl    maXiv.eSport~Club multigaming zapraszam

Pytajcie o co chcecie jak i rowniez napiszcie co oferujecie

Moje pytania:
Ilu macie członkow i z iloma z tych ludzi graliscie juz wczesniej przez Celes ?

Offline

 

#2 01-04-2009 21:36:07

Alice

Elder

Zarejestrowany: 31-03-2009
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sno0zeee

Na początek przeprosze cie, bo jak pisałeś posta to forum nie było jeszcze skończone. Teraz jest wzór podania, które musisz wypełnić.

PS. Mi sie twoja osoba nawet podoba, ale nie ja jestem CL'em ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animalworld.pun.pl www.ratownictwo-pwsz.pun.pl www.nakacu.pun.pl www.haxballonline.pun.pl www.ligacieni.pun.pl